معرفی سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش | ساخت سایت و ساخت فروشگاه اینترنتی


سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش به شما کمک می کند تا سایت خود را طراحی کنید و ساخت سایت و ساخت فروشگاه اینترنتی خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید . اگر می خواهید سایت شخصی برای معرفی هنر، آثار و یا خودتان درسایت شخصی خود معرفی کنید و یا  خدمات و محصولات کسب و کارتان را در سایت رسمی شرکت خود به بازدید کنندگان عرضه نمایید  و یا کالاهای خود را در فروشگاه اینترنتی خود به فروش و یا اگر طراح هستید و به دنبال  یک سایت ساز ساده و کارآمد و پشتیبانی کامل از  زبان فارسی میگردید ، سایت ساز پوپش بهترین گزینه برای شما میباشد .

سایت ساز پوپش طراحی سایت را به تجربه ایی  بسیار سریعتر و آسان تر تبدیل کرده و دیگر نیازی نیست با کدهای پیچیده دست و پنجه نرم کنید و یا با وجود صرف هزینه بسیار برای طراح و برنامه نویسی ، روز ها منتظر راه اندازی سایت خود باشید. ساخت سایت و ساخت فروشگاه اینترنتی در سایت ساز پوپش تنها در چند دقیقه امکان پذیراست و شما می توانید محتوا و تصاویر خود را با بازدید کنندگان ، مخاطبان و مشتریان خود به اشتراک بگذارید. فقط کافیست یکی از قالب های آماده را انتخاب و یا طراحی قالب دلخواه خود را با ویرایشگر قالب پیشرفته پوپش انجام دهید.

سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش اولین نرم افزار آنلاین ایرانی برای ساخت سایت و ساخت فروشگاه اینترنتی به روش Drag & Drop است که شما را قادر می سازد تا سایت خود را به صورت آنلاین در پنجره مرورگر طراحی کنید. با ویژگی Drag & Drop  شما می توانید بدون داشتن هیچ دانش برنامه نویسی  متن، تصاویر و ویدیو …. را در هر قسمتی از صفحات سایت خود قرار دهید.

سایت های ساخته شده با سایت ساز پوپش با دامنه اختصاصی دلخواه شما و به همراه یک دامنه IR  رایگان راه اندازی می شود .

چطور با پوپش سایت بسازم؟

یکی از بسته ها را متناسب با امکانات مورد نیاز خود انتخاب کرده و سفارش دهید، بلافاصله بعد از پرداخت هزینه ، سایت شما ساخته می شود و اطلاعات ورود به پنل مدیریت به ایمیل شما ارسال می شود. پس از آن می توانید یکی از قالب ها را انتنخاب و آن را ویرایش نمایید و اطلاعات خود را در آن قرار داده و آن را منتشر نمایید .

امکانات سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش

ویرایشگر قالب پیشرفته

دامنه اختصاصی

فضای میزبانی

پنل مدیریت برای سایت و فروشگاه

ایمیل اختصاصی

پنل پیامک اختصاصی به همراه شماره اختصاصی پیامک

ماژول فروشگاه ساز

تمامی ماژول های درگاه پرداخت بانکی

نصب و راه اندازی رایگان

پشتیبانی سایتها در طول فعالیت سایت

و امکانات فراوان دیگر…..

سایت ساز پوپش

فروشگاه ساز پوپش

قالب ساز فروشگاه

نمونه فروشگاه ساخته شده

پنل مدیریت فروشگاه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *